VU SA MF nariai kelia savo kompetencijas išvažiuojamuosiuose rudens mokymuose
Įkelta: 2017-11-15 19:57:06

Lapkričio 10–11 dienomis Vilniaus universiteto Studentų atstovybės Medicinos fakultete (VU SA MF) narių komanda dalyvavo kasmetiniuose rudens išvažiuojamuosiuose mokymuose. Dvi dienas trukusių mokymų metu VU SA MF atstovybės nariai kėlė savo bendrąsias ir specifines kompetencijas, bendravo su Vilniaus universiteto bendruomenės atstovais bei dalyvavo simuliacijose.

Pirmąja dieną VU SA MF pirmininkė Giedrė Mikulėnaitė dalyviams pristatė VU ir VU MF struktūrą, vertybes ir tikslus. Taip pat studentai susipažino su Andriumi Uždanavičiumi – buvusiu VU SA prezidentu, kuris visus supažindino su VU SA struktūra, strategija, papasakojo Studentų atstovybės atsiradimo istoriją, bei jos įvaizdžio kitimą per daugelį metų. Vakaro svečiai – VU SA MF alumnai – Raimundas Venskaitis, Mantas Minsevičius ir Urtė Builytė dalinosi savo patirtimi būnant VU SA MF dalimi, davė patarimų ir prisiminė keblumus, kuriuos teko įveikti organizuojant tokius renginius, kaip Medikų dienos, pirmakursių krikštynos.

Antrąją mokymų dieną dalyviai turėjo progą susipažinti su VU SA MF sritimis, dalyvaudami simuliacijose. Pirmosios simuliacijos metu studentai analizavo ir bandė išspręsti keblias situacijas, susijusias su akademine, socialine ir studentų atstovų sritimis. Antrosios metu dalyviai turėjo atlikti užduotį – sudaryti renginio organizavimo planą, taip susipažindami su organizacine, marketingo ir informacine  sritimis, kurios yra glaudžiai susijusios. Simuliacijoje dalyvavusios dvi komandos perprato renginio kūrimo ir jo realizavimo subtilybes ir aptarimo metu pristatė savo idėjas – konferenciją, kurioje būtų aptariamas eutanazijos klausimas, bei renginių ciklas – socializacijos savaitė – suvieninanti visą Medicinos fakulteto bendruomenę.

Vienas iš šių mokymų organizatorių, žmogiškųjų išteklių koordinatorius Modestas Gudauskas, dalinasi savo mintimis: „Prieš pradedant naują kadenciją, visa komanda labai aiškiai nusibrėžėme savo tikslus ir siekiamybes. Vienas iš jų – VU SA MF narių kompetencijų kėlimas. Būdamas žmogiškųjų išteklių koordinatoriumi šį tikslą savo srityje matau kaip vieną didžiausių prioritetų. Visa komanda labai stengėmės ir ruošėmės išvažiuojamiesiems mokymams. Esame labai patenkinti, kad studentų atstovybės alumnai maloniai sutiko dalyvauti mokymuose ir pasidalino savo žiniomis. Džiugu, kad nauji VU SA MF nariai įgijo naujų kompetencijų, kurias galės panaudoti konsultuojant studentus.“