VU SA kuratorių programa jau įsibėgėja Medicinos fakultete!
Įkelta: 2017-06-19 17:13:30

Vilniaus universiteto Studentų atstovybės (VU SA) kuratorių programa, kurios dalyviai yra kuratoriai – vyresniųjų kursų studentai, padedantys pirmakursiams sklandžiai integruotis į Universiteto gyvenimą. Šioje programoje aktyviai dalyvauja ir Medicinos fakulteto studentai – gegužės mėn. pabaigoje buvo suformuota nauja 2017 m. kuratorių komanda, kuri per pirmus susitikimus, vykusius jau birželio mėn. pirmoje pusėje, susipažino su kuratorių pareigomis ir laukiančiais kuratoriškos vasaros nuotykiais!

Kiekvienais metais Medicinos fakultete kuratorių atrankose dalyvauja virš 50 studentų, iš kurių tik dalis tampa naujosios kuratorių komandos nariais. Šiemet per keturias dienas vykusias atrankas buvo išrinkti 29 lietuvių ir 9 užsieniečių studentų kuratoriai – tai pati didžiausia kuratorių komanda visame Universitete! Per pirmuosius susitikimus buvo aptartas kuratorių pareigybinis aprašas ir kuratorių veiklos. Tai ne tik ruošimasis pirmakursių stovyklai, kuri vyksta rugpjūčio mėnesį, bet ir dalyvavimas centriniuose, vietiniuose kuratorių mokymuose, pasiruošimas naujųjų studentų priėmimams, kurie šiais metais vyks liepos 25–27 d. Saulėtekyje, bei kitos įvairios veiklos.

„Kuratorių programa yra pats efektyviausias būdas padėti naujiems studentams susipažinti su Universiteto aplinka, o buvimas kuratoriumi suteikia nepamirštamos patirties. Visą vasarą trunkančios kuratorių veiklos padeda tobulėti, įgyti naujų žinių ir susipažinti su daugybę žmonių – ne tik su naujaisiais Vilniaus universiteto studentais, bet ir kitų fakultetų kuratoriais”, – teigia kuratorių programos koordinatorė Ineta Gabreliūnaitė.

Šiuo metu VU SA MF kuratoriai jau pradeda planuoti pirmakursių stovyklą. Kokia bus šių metų pirmakursių stovyklos tema, sužinosite jau neužilgo.