Medikai turi dideles širdis – aktyviai dalyvavo socialinėse akcijose
Įkelta: 2017-06-13 17:58:04

Gegužės 7-25 dienomis Medicinos fakultete vyko dvi Vilniaus universiteto Studentų atstovybės Medicinos fakultete (VU SA MF) organizuotos socialinės akcijos, kurių metu buvo renkami rūbai Odos ir Veneros ligų centrui bei reikalingi daiktai gyvūnėlių prieglaudos „Tautmilės globa“ augintiniams. Abi akcijos buvo organizuotos jau rudenį, tačiau džiugu, kad nors jos buvo vydomos antrąkart per šiuos mokslo metus, sulaukėme nemažo studentų aktyvumo.

Bendradarbiavimas su Odos ir Veneros ligų centru – tradicija – studentai jau ne vienerius metus noriai neša nebenaudojamus, tačiau tvarkingus drabužius, batus, kurie, atiduoti minėtam centrui, yra tarsi prikeliami antram gyvenimui. Akcijoje dalyvavusieji teigė, kad tai ne tik proga pravėdinti spintas, tačiau taip pat galimybė naudotinus daiktus atiduoti tiems, kuriems jų iš tiesų reikia. Centro darbuotojai maloniai dėkojo studentams už paaukotą laiką ir gausią paramą.

Kita socialinė akcija – pagalba beglobiams gyvūnėliams  – pirmą kartą fakultete organizuota dar šių metų mokslo pradžioje! Džiugu, kad ši idėja kilo iš pačių studentų ir buvo įgyvendinta jų iniciatyva, padedant VU SA MF nariams. Jau rudenį visi norintys vyko į gyvūnų prieglaudėlę „Tautmilės globa“ ir nuvežė pilną dėžę įvairiausių gardumynų, žaislų ir kitų reikmenų mažiesiems draugams. Negana to, nuvykę studentai padėjo prieglaudėlės savanoriams išvesti pavedžioti gyvūnėlius, sutvarkyti narvus. Rudenį akcijos dalyviai pasižadėjo sugrįžti dar kartą ir pažadą įgyvendino – dar prieš keletą savaičių vėl apsilankė minėtoje prieglaudoje, kurios savanoriai plačiomis šypsenomis išlydėjo mūsų fakulteto studentus, kviesdami apsilankyti ne tik vykdomų akcijų metu, bet ir kasdien (8 – 9 ir 17 – 18 valandomis), kadangi savanoriška pagalba visada yra reikalinga ir laukiama.

Tradiciškai ir toliau planuojama bendradarbiauti su Odos ir Veneros ligų centru, taip pat tikimasi, kad akcija padėti beglobiams gyvūnėliams taip pat taps gražia fakulteto tradicija, aplankant ir kitas Vilniuje esančias gyvūnėlių prieglaudas. Dėkojame Jums bei kviečiame ir toliau ne tik noriai ir aktyviai dalyvauti VU SA MF organizuojamose iniciatyvose, tačiau taip pat teikti pasiūlymus, pageidavimus ir idėjas, kurios gali virsti realybe!