Medikų Dienos - 2017 Dalyvauk renginiuose jau dabar!
VU SA MF išvažiuojamieji rudens mokymai
VU SA programa „Sąžiningai“
VU SA MF Ataskaitinė-rinkiminė konferencija

Naujienos

VU SA atlikta analizė: rudens semestre į posėdžius rinkosi beveik pusė studijų programų komitetų
Įkelta: 2016-04-11 23:55:26
Nuotraukos Nera

Į posėdžius rudens semestro metu Vilniaus universitete rinkosi beveik pusė studijų programų komitetų, atsakingų už studijų kokybės užtikrinimą, rodo Vilniaus universiteto Studentų atstovybės (VU SA) surinkti duomenys. Pagal Universitete galiojančius studijų programos komiteto nuostatus, komitetų posėdžiai turėtų įvykti ne rečiau kaip kartą per semestrą. Nepaisant to, remiantis studentų atstovų pateikiama informacija, nuo mokslo metų pradžios iki 2016 m. vasario 22 dienos iš 164 Universitete esančių komitetų į posėdžius rudens semestre susirinko vos 70. Tai – mažiau nei pusė (43,6 proc.) visų Universitete veikiančių studijų programų komitetų.

Skaityti daugiau

VU SA MF Ataskaitinė - rinkiminė konferencija
Įkelta: 2016-04-01 16:57:10
Nuotraukos Nera

Vilniaus universiteto Studentų atstovybė Medicinos fakultete kasmet pavasarį organizuoja Ataskaitinę – rinkiminę Konferenciją. Tai – aukščiausias VU SA MF valdymo organas, arba kitaip – visuotinis susirinkimas. Konferencija yra vieša ir kiekvienas Medicinos fakulteto studentas turi teisę ne tik joje dalyvauti, bet ir balsuoti priimant visus nutarimus. Šiais metais VU SA MF Ataskatinė –  rinkiminė Konferencija Medicinos fakultete vyks balandžio 15 d.

Skaityti daugiau

VU SA parlamento rezoliucijoje - raginimai užtikrinti lygias galimybes studijuoti specialiųjų poreikių turintiems studentams
Įkelta: 2016-03-20 13:43:06
Nuotraukos Nera

Vilniaus universiteto Studentų atstovybė (VU SA), išanalizavusi užsienio valstybių aukštųjų mokyklų taikomas praktikas, ragina universiteto administraciją atkreipti didesnį dėmesį į specialiųjų poreikių turinčius bendruomenės narius bei užtikrinti lygias galimybes studijuoti ne tik studentams su konkrečia negalia, bet ir turintiems mokymosi ar nervų sutrikimų bei ligų, kurios gali reikšmingai paveikti studentų mokymosi rezultatus.

Skaityti daugiau

Vilniaus universiteto gimtadienio proga – iniciatyvų konkursas bendruomenei
Įkelta: 2016-03-09 20:19:29
Nuotraukos Nera

Artėjančio Vilniaus universiteto gimtadienio proga Vilniaus universiteto Studentų atstovybė (VU SA) kartu su universiteto administracija skelbia iniciatyvų konkursą „Bendruomeniškumo skatinimas Vilniaus universitete“. Šiuo konkursu siekiama skatinti VU bendruomenės tarpusavio bendradarbiavimą suteikiant galimybę įgyvendinti įvairiausias jos narių idėjas. „Turime puikių pavyzdžių, ką galima pasiekti bendradarbiaujant su skirtingomis grupėmis, todėl norėjome, kad ir universitete atsirastų galimybė palaikyti ir skatinti bendruomenės narius kurti kartu. Norime, kad konkursas taptų nuolatiniu ir kiekvienais metais padėtų įgyvendinti vis daugiau idėjų universiteto labui“, – sako VU SA prezidentas Andrius Uždanavičius.

Skaityti daugiau

Studentai išsakė savo nuomonę apie apie rudens semestro studijas
Įkelta: 2016-03-03 17:23:09
Nuotraukos Nera

Nuo 2011 m. VU periodiškai du kartus per metus atliekamos pirmosios ir antrosios studijų pakopų studentų apklausos apie semestro studijas ir konkrečius studijuotus dalykus.

Skaityti daugiau