Medikų Dienos - 2017 Dalyvauk renginiuose jau dabar!
VU SA MF išvažiuojamieji rudens mokymai
VU SA programa „Sąžiningai“
VU SA MF Ataskaitinė-rinkiminė konferencija

Naujienos

GNK: kas? Kada? Kaip?
Įkelta: 2017-12-19 21:09:06

Ateinant egzaminų laikymo laikotarpiui Vilniaus universiteto Studentų atstovybė Medicinos fakultete (VU SA MF) primena apie vieną Ginčų nagrinėjimo komisiją, į kurią galima kreiptis dėl galutinio dalyko pasiekimų įvertinimo (išskyrus baigiamųjų egzaminų ir baigiamojo darbo gynimo įvertinimą) bei procedūrinių (egzamino laikymo, baigiamojo darbo gynimo) pažeidimų.

Kiekvienas studentas gali teikti apeliacijas šiai komisijai, kurią sudaro 6 nariai, iš kurių 3 – skirti Studentų atstovybės. Norėdamas pateikti apeliaciją, studentas turi raštu kreiptis į ginčų nagrinėjimo komisiją. Apeliacijoje turi būti:

  • nurodytas pareiškėjo vardas, pavardė, pagrindinė studijų programa, Universiteto suteiktas el. pašto adresas ir telefono numeris;
  • nurodytas nesutikimo su gautu galutiniu dalyko (modulio) pasiekimų įvertinimu pagrindas (motyvai) arba konkretus egzamino (įskaitos) laikymo ar baigiamojo darbo gynimo procedūros pažeidimas ir nurodytos aplinkybės, patvirtinančios pažeidimo padarymo faktą;
  • konkretus pareiškėjo prašymas;
  • pareiškėjo parašas.

Taip pat svarbu atsiminti, kada reikia teikti apeliacijas:

  • Apeliacija dėl galutinio įvertinimo gali būti pateikta ne vėliau kaip per 7 kalendorines dienas nuo įvertinimo paskelbimo dienos.
  • Apeliacija dėl procedūrinių pažeidimų gali būti pateikta ne vėliau kaip kitą darbo dieną po egzamino (įskaitos) laikymo ar baigiamojo darbo gynimo datos.

Daugiau informacijos apie apeliacijas ir jų teikimą gali rasti čia.Skaityti daugiau
VU SA MF nariai kelia savo kompetencijas išvažiuojamuosiuose rudens mokymuose
Įkelta: 2017-11-15 19:57:06

Lapkričio 10–11 dienomis Vilniaus universiteto Studentų atstovybės Medicinos fakultete (VU SA MF) narių komanda dalyvavo kasmetiniuose rudens išvažiuojamuosiuose mokymuose. Dvi dienas trukusių mokymų metu VU SA MF atstovybės nariai kėlė savo bendrąsias ir specifines kompetencijas, bendravo su Vilniaus universiteto bendruomenės atstovais bei dalyvavo simuliacijose.

Pirmąja dieną VU SA MF pirmininkė Giedrė Mikulėnaitė dalyviams pristatė VU ir VU MF struktūrą, vertybes ir tikslus. Taip pat studentai susipažino su Andriumi Uždanavičiumi – buvusiu VU SA prezidentu, kuris visus supažindino su VU SA struktūra, strategija, papasakojo Studentų atstovybės atsiradimo istoriją, bei jos įvaizdžio kitimą per daugelį metų. Vakaro svečiai – VU SA MF alumnai – Raimundas Venskaitis, Mantas Minsevičius ir Urtė Builytė dalinosi savo patirtimi būnant VU SA MF dalimi, davė patarimų ir prisiminė keblumus, kuriuos teko įveikti organizuojant tokius renginius, kaip Medikų dienos, pirmakursių krikštynos.

Antrąją mokymų dieną dalyviai turėjo progą susipažinti su VU SA MF sritimis, dalyvaudami simuliacijose. Pirmosios simuliacijos metu studentai analizavo ir bandė išspręsti keblias situacijas, susijusias su akademine, socialine ir studentų atstovų sritimis. Antrosios metu dalyviai turėjo atlikti užduotį – sudaryti renginio organizavimo planą, taip susipažindami su organizacine, marketingo ir informacine  sritimis, kurios yra glaudžiai susijusios. Simuliacijoje dalyvavusios dvi komandos perprato renginio kūrimo ir jo realizavimo subtilybes ir aptarimo metu pristatė savo idėjas – konferenciją, kurioje būtų aptariamas eutanazijos klausimas, bei renginių ciklas – socializacijos savaitė – suvieninanti visą Medicinos fakulteto bendruomenę.

Vienas iš šių mokymų organizatorių, žmogiškųjų išteklių koordinatorius Modestas Gudauskas, dalinasi savo mintimis: „Prieš pradedant naują kadenciją, visa komanda labai aiškiai nusibrėžėme savo tikslus ir siekiamybes. Vienas iš jų – VU SA MF narių kompetencijų kėlimas. Būdamas žmogiškųjų išteklių koordinatoriumi šį tikslą savo srityje matau kaip vieną didžiausių prioritetų. Visa komanda labai stengėmės ir ruošėmės išvažiuojamiesiems mokymams. Esame labai patenkinti, kad studentų atstovybės alumnai maloniai sutiko dalyvauti mokymuose ir pasidalino savo žiniomis. Džiugu, kad nauji VU SA MF nariai įgijo naujų kompetencijų, kurias galės panaudoti konsultuojant studentus.“

 

 

 Skaityti daugiau
Pasiūlyk geriausią savo dėstytoją!
Įkelta: 2017-11-15 15:35:10

Gruodžio mėnesį vyks geriausių VU dėstytojų rinkimai, o šiuo metu Vilniaus universiteto Studentų atstovybė Medicinos fakultete (VU SA MF) ieško Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto dėstytojų, kurie galėtų pretenduoti į šį apdovanojimą.

Jei Tau dėsto, Tavo nuomone, geriausias viso Vilniaus universiteto dėstytojas, nepraleisk progos tai parašyti mums! Rinkimuose gali dalyvauti visas akademinis personalas:

  • Turintis ne mažesnę kaip trejų metų dėstymo patirtį
  • dirbantis VU ne mažiau kaip 0,5 etatu

Kokie yra geriausio dėstytojo teikimo kriterijai? Daugiau informacijos ir teikimo formą rasi čia.

Savo siūlymus  siųsk el. paštu: giedre.mikulenaite@gmail.com

 Skaityti daugiau
VU SA MF neeilinė rinkiminė konferencija
Įkelta: 2017-11-13 19:16:18

Kviečiame visus Medicinos fakulteto studentus dalyvauti VU SA MF neeilinėje rinkiminėje konferencijoje, kuri vyks lapkričio 28 d.!

Konferencijos metu bus :
• renkamas 1 rezidentų atstovas į VU MF tarybą;
• renkamas 1 atstovas į VU SA Parlamentą.

Norintieji kandidatuoti į šias pareigas savo motyvacinį laišką ir gyvenimo aprašymą (CV) turi atsiųsti el. paštu pirmininkas@mf.vusa.lt iki lapričio 22 d.

Primename, kad VU SA MF neeilinė rinkiminė konferencija yra vieša, joje gali dalyvauti ir BALSUOTI kiekvienas Medicinos fakulteto studentas!

TIkimės susitikti konferencijoje! Konferencijos renginį facebook'e rasi čiaSkaityti daugiau
Medicinos fakulteto studentai rūpinasi mažaisiais draugais – beglobiais gyvūnėliais
Įkelta: 2017-11-08 18:18:16

Rugsėjo 25 spalio 13 dienomis Medicinos fakultete vyko Vilniaus universiteto Studentų atstovybės Medicinos fakultete (VU SA MF) organizuojama socialinė akcija, kurios metu buvo renkamas maistas ir reikalingi daiktai beglobiams gyvūnėliams, o spalio 19 20 d. „Lesės“ gyvūnų prieglaudą aplankė 13 savanorių – Medicinos fakulteto studentų.

Jau trečią kartą vykusi ir tradicine tapusi akcija sulaukė nemažo studentų susidomėjimo. Šiemet per dvi dienas geranoriai studentai nuvežė surinktas dovanas mažiesiems draugams bei tomis dienomis padėjo savanoriams atlikti kasdienius darbus: pavedžioti šuniukus, sutvarkyti gyvūnėlių narvus. „Lesė“ – tai jau antroji mūsų fakulteto studentų lankoma prieglauda. Dalindamiesi įspūdžiais prie akcijos prisidėję entuziastai nestigo gražių žodžių bei teigiamų emocijų:

Titas: Iš pradžių galvojau, kad į gyvūnėlių prieglaudą eisiu tik tuomet, kai galėsiu vieną iš tų gražuolių pasiimti kartu su savimi namo. Tačiau dabar manau, kad nuvykimas į prieglaudą ir pabuvimas su tais šuniukais ir katytėmis yra puiki galimybė suprasti, ar tikrai nori pasiimti vieną iš jų su savimi<…>.

Emilija:Galimybė nuvažiuoti į gyvūnų prieglaudą, pavedžioti meilės ir lauko išsiilgusius šunis, pamatyti, kaip kambaryje gyvena 11 kačių vienu metu – yra kažkas nepaprasto. Žinau, kad visiems kilo noras visus gyvūnėlius susirinkti į glėbį ir parsinešti namo <…> neįsivaizdavau, kad tai taip palies mano širdį.

Dominykas: <…> Svarbu ir tai, jog apsilankydami ten nors trumpam palengviname savanorių darbą, pasikrauname teigiamų emocijų. Manau, kiekvienam reikėtų ten nuvykti, nes tada supranti, kad koliokviumai, sesijos, nepasisekusi diena ar ne nuotaika, nespėta pavalgyti yra niekis, palyginus su tuo, kaip jie laukia meilės ir šiltų namų<…>

Kristupas:Tikėjausi, kad bus liūdniau, bet šuniukų ir kačiukų nuotaikos kažkaip atitolino nuo liūdesio. Buvo labai šilta ir miela!

Kamilė: Įspūdžiai iš Lesės tikrai labai mieli. Kadangi pati savo šunį esu paėmus iš prieglaudos, tai jau maždaug žinojau, kur važiuojame <…> pabuvimas su kačiukais ir šuniukais, jų pavedžiojimas kaip tik suteikė gerų emocijų visai dienai. Jeigu bus kita tokia akcija, būtinai vėl prisijungčiau ir dar kitus paraginčiau!

Rimantė:<…> Atsisveikinus ir išvažiavus iš ten mintys vis sukosi ratu galvoje, gumulas stovėjo gerklėje ir širdyje priešinosi dvejopi jausmai. Viena vertus, džiugu! Jauti laimę ten matydamas tuos gyvūnėlius, nes dabar jie ten saugūs, švarūs, prižiūrėti ir sotūs <…> Tačiau antra vertus, tau pasidaro taip liūdna ir skaudu, kai prisimeni visas papasakotas istorijas, ką ten esantiems gyvūnėliams teko išgyventi prieš atsiduriant prieglaudoje

Gita: <…> buvo smagu ne tik padaryti gerą darbą ir padėti, bet ir patiems pamyluoti gyvūnus, kartu pasidžiaugt ir pasijuokt, kai vienas šuo nenori vaikščioti, o kitas lekia kaip patrakęs <…> 

 

Savo įspūdžius pasakoja VU SA MF socialinės srities koordinatorė ir akcijos organizatorė Karolina: Visų pirma, labai džiaugiuosi studentų iniciatyva, būtent kurios dėka ir buvo iškelta idėja organizuoti šią akciją. Pati jau trečią kartą su savanoriais iš fakulteto lankausi prieglaudoje, tačiau emocijos tikrai neblėsta, sakyčiau – kaskart netgi stipresnės, noras sugrįžti vis didesnis <…> Tad tariu nuoširdų AČIŪ kiekvienam prisidėjusiam prie šios akcijos, kurią, pažadame, tikrai tęsime jau kaip prigijusią ir gražią tradiciją!

 Skaityti daugiau