Medikų Dienos - 2016 Dalyvauk renginiuose jau dabar ir nepamiršk sudalyvauti šiandienos konferencijoje
Nauja Kadencija Pabaigusią senąją kadenciją komandą pakeitė nauja!

Naujienos

[SVARBU] Vilniaus universiteto gimtadienio proga – iniciatyvų konkursas bendruomenei
Įkelta: 2016-03-09 20:19:29
Nuotraukos Nera

Artėjančio Vilniaus universiteto gimtadienio proga Vilniaus universiteto Studentų atstovybė (VU SA) kartu su universiteto administracija skelbia iniciatyvų konkursą „Bendruomeniškumo skatinimas Vilniaus universitete“. Šiuo konkursu siekiama skatinti VU bendruomenės tarpusavio bendradarbiavimą suteikiant galimybę įgyvendinti įvairiausias jos narių idėjas. „Turime puikių pavyzdžių, ką galima pasiekti bendradarbiaujant su skirtingomis grupėmis, todėl norėjome, kad ir universitete atsirastų galimybė palaikyti ir skatinti bendruomenės narius kurti kartu. Norime, kad konkursas taptų nuolatiniu ir kiekvienais metais padėtų įgyvendinti vis daugiau idėjų universiteto labui“, – sako VU SA prezidentas Andrius Uždanavičius.

Skaityti daugiau

[SVARBU] Studentai išsakė savo nuomonę apie apie rudens semestro studijas
Įkelta: 2016-03-03 17:23:09
Nuotraukos Nera

Nuo 2011 m. VU periodiškai du kartus per metus atliekamos pirmosios ir antrosios studijų pakopų studentų apklausos apie semestro studijas ir konkrečius studijuotus dalykus.

Skaityti daugiau

[SVARBU] Tarptautinė mokslinė konferencija The COINS 2016.
Įkelta: 2016-02-08 20:27:29
Nuotraukos Nera

Vasario 29-ąją - kovo 3-ąją dienomis visi, besidomintys gyvybės bei gamtos mokslais, kviečiami į tarptautinę mokslinę konferenciją The COINS 2016. Konferenciją, vyksiančią viename didžiausių ir inovatyviausių Lietuvos tyrimų bei studijų centrų, dar šių metų sausį duris atvėrusiame Jungtiniame gyvybės mokslų centre (JGMC) Saulėtekio alėjoje, Vilniuje, jau 11-tąjį kartą organizuoja Vilniaus universiteto Studentų atstovybė. Kiekvienais metais konferencija suburia gamtos mokslų studentus ir mokslininkus diskutuoti, mokytis bei dalintis moksline patirtimi.

Skaityti daugiau

[SVARBU] Tarptautinė mokslinė konferencija The COINS 2016
Įkelta: 2016-02-08 19:40:49
Nuotraukos Nera

Vasario 29-ąją - kovo 3-ąją dienomis visi, besidomintys gyvybės bei gamtos mokslais, kviečiami į tarptautinę mokslinę konferenciją The COINS 2016. Konferenciją, vyksiančią viename didžiausių ir inovatyviausių Lietuvos tyrimų bei studijų centrų, dar šių metų sausį duris atvėrusiame Jungtiniame gyvybės mokslų centre (JGMC) Saulėtekio alėjoje, Vilniuje, jau 11-tąjį kartą organizuoja Vilniaus universiteto Studentų atstovybė. Kiekvienais metais konferencija suburia gamtos mokslų studentus ir mokslininkus diskutuoti, mokytis bei dalintis moksline patirtimi. Konferencijoje The COINS 2016 dalyvaus ir pranešimus apie naujausius mokslo pasiekimus skaitys garsūs mokslininkai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Švedijos, Vokietijos, Izraelio bei Italijos. Mokslininkai aptars įdomias ir mokslo pasaulyje aktualias temas bei naujausius atradimus neurobiologijos, bioinžinerijos, nanotechnologijų, genetikos, molekulinės biologijos, biochemijos srityse. The COINS 2016 konferencija kviečia bakalauro, magistro ir doktorantūros studijų studentus pristatyti savo tiriamuosius darbus platesnei auditorijai, gauti konstruktyvios kritikos ir geranoriškų patarimų, praversiančių ruošiantis baigiamųjų darbų gynimuose ir tolimesnėje karjeroje. Konferencijoje kviečiami dalyvauti ir vyresniųjų klasių moksleiviai, kuriems yra įdomūs naujausi moksliniai tyrimai ir perspektyvos gamtos ir gyvybės mokslų srityse. Konferencijos metu vyks studentų mokslinių pranešimų pristatymai, mokslininkų paskaitos, taip pat organizuojami vizitai į Lietuvos mokslo centrus ir įmones (Thermo Fisher Scientific Baltics, VU Biochemijos ir Biotechnologijos institutus ir kt.) bei įmonių mugė, kurioje dalyvaus įmonių atstovai ir kurios metu bus galima išgirsti apie Lietuvos darbo rinką mokslo srityje ir karjeros galimybes iš pirmų lūpų. The COINS 2016 – tai mokslinis studentiškas renginys, kuriame susipina žinių siekimas, kolegiška kritika bei noras tobulėti; tai atvira ir jaunatviško entuziazmo kupina mokslinė erdvė, kurioje susirinks gamtiniu pasauliu besidomintis jaunimas, norintis bendrauti bei diskutuoti mokslui aktualiomis temomis. Daugiau informacijos apie konferenciją, kviestinius lektorius, dalyvius ir visą programą galite rasti internetiniame tinklapyje www.thecoins.eu ir Facebook paskyroje https://www.facebook.com/thecoinsconference/?fref=ts Pranešimą pristatantys dalyviai gali registruotis iki vasario 15 d., o klausytojai - iki vasario 22 d. http://thecoins.eu/registrationSkaityti daugiau
[SVARBU] VU SA MF visuotinis susirinkimas
Įkelta: 2016-02-03 19:44:27
Nuotraukos Nera

Vasario 11 d. 18 val. 225 aud. vyks VU SA MF visuotinis susirinkimas. Susirinkime kviečiame dalyvauti ne tik VU SA MF narius, bet ir visus VU MF studentus, kurie norėtų daugiau sužinoti apie VU SA MF veiklą bei 2015/2016 m. kadencijos iki šiol nuveiktus darbus.

Skaityti daugiau