Medikų Dienos - 2016 Dalyvauk renginiuose jau dabar ir nepamiršk sudalyvauti šiandienos konferencijoje
Nauja Kadencija Pabaigusią senąją kadenciją komandą pakeitė nauja!

Naujienos

[SVARBU] VU SA MF Ataskaitinė-rinkiminė konferencija
Įkelta: 2017-04-13 20:21:16Kiekvieną pavasarį į Vilniaus universiteto Studentų atstovybę Medicinos fakutete ateina pokyčių metas – laikas atsiskaityti už nuveiktus darbus ir išrinkti naują komandą, kuri atstovaus studentų interesams dar vienerius metus. Todėl balandžio 28 d. 16 val. kviečiame dalyvauti VU SA MF Ataskaitinėje-rinkiminėje konferencijoje. Tai - aukščiausias VU SA MF valdymo organas, arba kitaip – visuotinis susirinkimas, kurio metu bus pristatyta VU SA MF metų veiklos ataskata, išrinktas naujas pirmininkas bei studentų atstovai.

Konferencijos metu bus renkami: 

 • VU SA MF Pirmininkas;
 • VU SA MF Valdyba (4 asmenys);
 • 2 atstovai į Medicinos fakulteto Tarybą;
 • 1 atstovas į MF akademinės etikos komisiją;
 • 1 atstovas į MF priėmimo atestacijos komisiją;
 • 3 atstovai į MF ginčų nagrinėjimo komisiją;
 • 2 atstovai į VU SA Parlamentą;
 • 10 delegatų į VU SA ataskaitinę – rinkiminę konferenciją;
 • Po 1 atstovą iš kiekvienos programos į Studijų programų komitetus (SPK).


Kviečiame visus kandidatus į VU SA MF pirmininko vietą iki balandžio 25 d. atsiųsti motyvacinį laišką ir gyvenimo aprašymą (CV) el.paštu atstovai@mf.vusa.lt

Norėdami studentams atstovauti kituose valdymo organuose apie savo kandidatūrą galite pranešti atstovai@mf.vusa.lt arba išsikelti Konferencijos metu.

P.S. Konferencijoje dalyvauti ir balsuoti kviečiami visi VU MF studentai!

Renginio darbotvarkę galite rasti čia.

Kandidatės į VU SA MF Pirmininko postą motyvacinis laiškas ir cv.

Daugiau informacijos apie renginį facebook puslapyje.Skaityti daugiau
[SVARBU] Vilniaus universitetas 438-ąjį gimtadienį pasitinka su nauja tradicija
Įkelta: 2017-03-31 15:31:38

 

 

Šiemet Vilniaus universitetas (VU) 438-ąjį gimtadienį švęs dvi dienas – balandžio 3 ir 4 d. Išskirtiniu akcentu taps Atminties diplomų teikimo ceremonija. Ji rengiama pirmą kartą ir tikslingai siejama su universiteto įsteigimo paminėjimu. 

 

 

„Švenčiant dar vienus universiteto gyvavimo metus norisi pakviesti dviem dalykams: kad gausi ir įvairi mūsų bendruomenė susitiktų bendrystei ir kad vis iš naujo prisimintumėme bei vieni kitiems perduotumėme universiteto istoriją. Šiemet atverčiame jautrų, skaudų, mažai įsisąmonintą universiteto istorijos puslapį. Refleksijos procesas mūsų bendruomenėje, prasidedantis kartu su „Grįžtančios atminties“ iniciatyva, išties labai džiugina“, – kviesdama į gimtadienio renginius sako bendruomenės reikalų prorektorė dr. Birutė Švedaitė-Sakalauskė.

Balandžio 3 d. nuo 10 iki 19 val. VU bibliotekos P. Smuglevičiaus salėje visuomenei bus eksponuojamas pirmosios lietuviškos knygos – Martyno Mažvydo „Katekizmo“ originalas. Lankytojams bus pristatyta ir šio reikšmingo leidinio originali kopija – faksimilė. Ją trejus metus kūrė Kamilė Kalibataitė. Aukštos kokybės faksimilės požymiai – į originalą panaši popieriaus faktūra, pergamento nelygumai, netolygus siuvimas, laiko padaryti įtrūkimai.

Tą pačią dieną 15 val. Mažojoje auloje vyks iškilminga Atminties diplomų teikimo ceremonija įgyvendinant iniciatyvą„Grįžtanti atmintis – Recovering Memory“. Pagrindinis jos tikslas – įvertinti totalitarinių režimų poveikį VU bendruomenei, identifikuoti nukentėjusius asmenis, išreikšti jiems pagarbą. Iniciatyva tampa stipriu akstinu geriau pažinti ir įvertinti VU istoriją, užpildyti ar net perrašyti kai kuriuos jos puslapius. Tikimasi, kad tai taps universiteto tradicija. Renginys bus tiesiogiai transliuojamas VU paskyroje „Facebooke“.

Balandžio 4 d. VU bendruomenė kviečiama į gimtadienio pikniką – bendrus pietus įvairiose universiteto vietose. Prie vaišių gausinimo galės prisidėti kiekvienas bendruomenės narys toje VU dalyje, kur jam tądien pietauti patogiausia:

 • 11–12.00 val. Kauno fakulteto Liepų kiemelyje,
 • 12–13.00 val. VU senųjų rūmų Didžiajame kieme,
 • 12–13.00 val. Čiurlionio miestelyje,
 • 12–13.00 val. Botanikos sode,
 • 12.30–14.00 val. Saulėtekio miestelyje,
 • 13–14.00 val. Naugarduko rūmų kiemelyje.

VU gimtadienio baigiamasis akcentas – šventinis grupių „The Independent“ ir „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ koncertas balandžio 4 d. 19 val. Verslo mokyklos kiemelyje (Saulėtekio al. 22).

Gimtadienio renginių programaSkaityti daugiau
[SVARBU] Šeštadienį – VU SA konferencija: kas laukia Lietuvos aukštojo mokslo, VU ir pačios VU SA?
Įkelta: 2016-11-16 16:27:20
Nuotraukos Nera

Minėdama Tarptautinę studentų dieną ir savo 27-ąjį gimtadienį, Vilniaus universiteto Studentų atstovybė (VU SA) organizuoja konferenciją, skirtą aptarti švietimo politikos, Vilniaus universiteto bei studentų aktualijas.

Konferencija vyks lapkričio 19 d. (šį šeštadienį) 13 val. Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro (MKIC) konferencijų salėje, adresu Saulėtekio al. 5, Vilnius.

Originalaus formato renginyje svarbiausiais švietimo klausimais diskutuos naujai išrinkti Seimo nariai, neseniai suformuotos valdančiosios koalicijos atstovai: prof. dr. Eugenijus Jovaiša (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) bei dr. Rimantas Vaitkus (Lietuvos socialdemokratų partija). Pranešimus skaitys VU rektorius prof. Artūras Žukauskas ir VU SA prezidentas Egidijus Kinderis.

Išsami programa: 

13.00–14.30 val. Diskusija „Aukštasis mokslas ateinančius ketverius (?) metus“. Diskutuoja valdančiąją koaliciją sudariusių politinių partijų atstovai: prof. dr. Eugenijus Jovaiša (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) ir dr. Rimantas Vaitkus (Lietuvos socialdemokratų partija).

14.30–15.00 val. Pokalbiai prie kavos.

15.00–16.00 val. „Vienoje gretoje su pirmaujančiais Europos universitetais. Kaip to pasiekti?“ Pristato Vilniaus universiteto rektorius prof. Artūras Žukauskas.

16.00–16.30 val. „VU SA: kuriant palankiausias sąlygas studentų saviraiškai“. Pristato Vilniaus universiteto Studentų atstovybės prezidentas Egidijus Kinderis.

Nuolat atnaujinamą informaciją apie konferenciją galite sekti prisijungę prie renginio puslapio socialiniame tinkle „Facebook“.Skaityti daugiau
[SVARBU] Priimami prašymai vienkartinėms tikslinėms stipendijoms gauti
Įkelta: 2016-10-10 13:45:43
Nuotraukos Nera

Informuojame, kap prašymai vienkartinėms tikslinėms stipendijoms gauti priimami iki spalio 25 d. Studentai, norintys gauti vienkartinę tikslinę stipendiją iki nurodytos datos turi į Studentų atstovybę atnešti šiuos dokumentus: užpildytą prašymą, veiklą įrodančius dokumentus bei rekomendaciją.

Vienkartinės tikslinės stipendijos skiriamos studentams už jų pasiekimus kultūros, sporto ar visuomeninėje veikloje. Šią stipendiją galima gauti vieną kartą per semestrą, jos dydis siekia 1–15 BSI (38–570 €).

Norintieji gauti stipendiją turi pateikti šiuos dokumentus: užpildytą prašymą (prašymo šablonas), veiklą įrodančius dokumentus (pvz: diplomų kopijas ir kt.), rekomendacijas (jei prašoma už sporto pasiekimus, rekomendacija turi būti pasirašyta VU Sveikatos ir sporto centro direktoriaus, jei už kultūros pasiekimus – VU Kultūros centro direktoriaus, jei už mokslo psiekimus – kamieninio akademinio padalinio vadovo, jei už visuomeninę veiklą – kamieninio akademinio padalinio arba organizacijos vadovo).

Vienakartinės tikslinės stipendijos gavimas neatima teisės gauti kitas Universiteto ar valstybės stipendijas. Skaityti daugiau
[SVARBU] Geriausias fuxų pasaulio festivalis „FUX2GETHER”
Įkelta: 2016-08-25 11:04:10
Nuotraukos Nera

Tradiciškai, kaip ir kiekvienais metais, rugpjūčio mėnesį Kiškių stovyklavietėje, Ignalinos rajone, įvyko visų pirmakursių laukiamiausias renginys: Fuxų stovykla – festivalis „FUX2GETHER“. Tris dienas trukusiame renginyje Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto pirmakursiai ne tik klausėsi įžymiausių muzikos pasaulio žvaigždžių dainų, bet ir susipažino su kai kuriais dėstytojais, įvairiomis studentų organizacijomis, studentiško gyvenimo.

Rugpjūčio 10 dieną Vilniaus traukinių stotyje visų Medicinos fakulteto pirmakursių jau laukė šaunioji kuratorių komanda, kuri ne tik smagiai pravedė rytinę mankštą, bet ir lydėjo visą kelią iki pat Ignalinos stoties. Nors pirmąją festivalio dieną Kiškių dangus nepagailėjo lietaus, tačiau tai nesutrukdė linksmai pradėti pirmakursių stovyklos ir tuoj pat įsitraukti į įvairiausias veiklas. Pirmiausia visi susitiko su Vilniaus universiteto Studentų atstovybės prezidentu Egidijumi Kinderiu, kuris pristatė VU SA veiklą ir parodė fuxams, kiek daug gali studentas. Į „FUX2GETHER“ buvo atvykęs ir Lektorius dr. Andrius Klimašauskas, savo prezentacijos metu pateikęs 10 patarimų kiekvienam Medicinos fakulteto studentui. Lektorius sužavėjo visus pirmakursius savo istorijomis ir gyvenimiška patirtimi, kuri padėjo suprasti, koks visapusiškas turėtų būti medicinos studentas. Po to prasidėjo visų laukta vakarinė programa „Fux factor“ – talentų šou, kuriame koncertavo ne tik vyresnieji Medicinos fakulteto studentai, bet ir pirmakursiai, kurie parodė, kokios yra stiprios jų gerklės, miklūs liežuviai bei kaip moka krutinti savo Gluteus Maximus. Visi „FUX2GETHER“ dalyviai pajuto nerealią festivalio dvasią ir šėlo iki pat vidurnakčio, o paklausti, kaip praėjo diena, fuxai džiaugėsi ir tikino, kad jaučiasi taip, lyg jau būtų praėjusi visa savaitė Kiškių stovyklavietėje.Skaityti daugiau